Nová služba zobrazí staré statusy na Facebooku

15. 8. 2011 | CaB
Facebook rozjel v tichosti další novou funkci. Novinka zobrazuje uživatelům při prohlížení fotografií statusy, které zaslali před jedním až dvěma lety.

Sociální síť Facebook rozjela v tichosti další novou funkci. Novinka zobrazuje uživatelům statusy, které zaslali před jedním až dvěma lety, tedy v roce 2009 nebo 2010.


Funkce se nachází v malém boxu v pravém horním sloupci s názvem „On this day in 2010“. Toto okno se zobrazí při prohlížení fotografií v albech. Tlačítko „Show more“ pak ukáže i více statusů, pokud ho v daný den uživatel aktualizoval vícekrát.


Nová funkce funguje jen pro statusy do roku 2009. Důvod je jednoduchý. Facebook totiž dříve neměl ještě tolik uživatelů. Dnes se však může chlubit krásným číslem 750 milionů.


Službu spustila oblíbená sociální síť minulý čtvrtek v omezené testovací verzi. Pomalu se však zobrazí všem uživatelům na Facebooku.


Novinka, která nabízí nostalgické vzpomínky, zřejmě neslouží k nějakým vyšším účelům. Nejspíš se jedná jen o nový zábavný prvek na síti.

 

Zdroj: www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: Facebook
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: