Nový pracovní portál se specializací na obchod, marketing a reklamu

17. 5. 2010 | RaTP
Tento týden byl oficiálně spuštěn nový český pracovní portál specializující se na hledání pracovních pozic v obchodě, marketingu a reklamě. Projekt funguje na adrese marketingjob.cz. Portál vznikl v reakci na častou nespokojenost zaměstnavatelů s nízkou kvalitou kandidátů hlásících se na obchodní a marketingové pozice.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Tento týden byl oficiálně spuštěn nový český pracovní portál specializující se na hledání pracovních pozic v obchodě, marketingu a reklamě. Projekt funguje na adrese marketingjob.cz.

Portál vznikl v reakci na častou nespokojenost zaměstnavatelů s nízkou kvalitou kandidátů hlásících se na obchodní a marketingové pozice prostřednictvím příliš všeobecně zaměřených pracovních portálů, které neumožňují rozpoznat kvality uchazeče ještě před osobním pohovorem.Portál podle tvůrců tyto nedostatky odstraňuje. Obsahuje funkcionality a obsahové prvky, které firmě sníží náklady na výběrové řízení a pomůže jim najít nejvhodnější kandidáty. Jde např. o komunikační funkce účtu registrovaného uživatele nebo profesní profil, rozkrývající i velmi specifické pohledy na předpoklady kandidáta pro práci v obchodě nebo marketingu. Samozřejmostí je prohlížení životopisů registrovaných uchazečů, možnost inzerce pracovních nabídek s automatickým rozesíláním na e-maily zájemců o aktuální nabídky nebo pokročilé vyhledávání v záznamech.

Štítky dokumentu: SEO

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: