Ogilvy spustí Idea Shop i letos. A možná nejen v Británii.

11. 6. 2010 | TMJ
Ogilvy Advertising i letos plánuje spustit v Londýně svůj Idea Shop - místo, kam mohou lidé z praxe přicházet pro devadesátiminutovou konzultaci zdarma. I letos jim bude nabídnuto poradenství z oblsti reklamy, PR, sociálních sítí, direct marketingu, brandingu nebo designu. Idea Shop bude spuštěn zhruba za měsíc a jeho provoz je zatím naplánován na pouhé dva dny.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.ogilvy.com

Ogilvy Advertising i letos plánuje spustit v Londýně svůj Idea Shop - místo, kam mohou lidé z praxe přicházet pro devadesátiminutovou konzultaci zdarma. I letos jim bude nabídnuto poradenství z oblsti reklamy, PR, sociálních sítí, direct marketingu, brandingu nebo designu. Idea Shop bude spuštěn zhruba za měsíc a jeho provoz je zatím naplánován na pouhé dva dny. Informaci Marketing Journalu sdělila Ruth Jamieson.
Jelikož se projekt v loňském roce osvědčil, uvažují o spuštění Idea Shopů i jiné pobočky globální sítě. Jamieson uvádí, že největší zájem má pobočka v Itálii a Peru. Ogilvy Advertising navíc hodlá připravit manuál "How To Open An Idea Shop", který bude předávat všem dalším pobočkám, jež by se do akce rády zapojily.
 

Štítky dokumentu: Budování značky E-Commerce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: