Old Spice Guy je zpět a je vtipnější než kdy předtím

23. 1. 2014 | Petr Michl
Legenda se vrací! Old Spice Guy vám v jedné z nejvtipnějších kampaní poslední doby promluví do duše.

Old Spice Guy se stal od svého prvního zjevení v roce 2010 reklamním kultem, který zcela změnil vnímání tradiční značky pánské kosmetiky. Z voňavky pro taťky se stalo něco trendy, co stojí za to sdílet v sociálních médiích i používat v reálném světě. Jenomže i přes charisma herce Isaiaha Mustafy a čím dál krkolomnější vylomeniny se i tato postava okoukala. Old Spice si drží ulítlý styl komunikace, ale poslední téměř dva roky byl ten cool týpek bez košile stažen do pozadí. Nyní je ovšem Old Spice Guy zpět, a to v kampani, která úroveň vtipnosti posouvá zase o několik příček výše.

Kampaň z produkce Wieden + Kennedy, Portland je stavěná pro virální efekt. V jejím rámci bylo vytvořeno 9 falešných stránek propagujících tak trochu bláznivé produkty. Na každé z nich uvidíte na začátku jejich promo.

„Push Up Muscle Shirt" z obrázku výše přikryje i tu nejvyžranější „vanu" a dodá svalnatou figuru i těm největším peciválům. „To je přece dobrý nápad, škoda, že je právě Vánocích,"  začnete si v duchu říkat, zatímco se tou nepravděpodobnou pitominou bavíte. Zmáčknete tlačítko objednávky - jen tak pro legraci. V tu chvíli ovšem zazní bzučák, obrazovku ovládne Old Spice Guy a začne intervenci (či spíše internet-venci) – konfrontaci tradičně prováděnou kolegy či bližními, kteří se snaží nějakému nebožákovi rozmluvit jeho neakceptovatelné chování.

Textace jednotlivých proslovů je výtečná, stejně jako hraní Isaiaha Mustafy. Ať už vám rozmlouvá  kolínskou s obsahem proteinu, headset ze 100% zlata nebo povlečení z černé kůže, rada, jak se polepšit, zní: „Kup si Old Spice ve spreji."  Přestanete se tak ztrapňovat, nebudete odpuzovat ženy, a když budete opravdu hodní, možná se proletíte i ve tryskáči s vířivkou a neuvěřitelně bohatou žirafou. Ano, žirafou – kdyby to vše dávalo smysl, nebylo by to tak rozpustile zábavné. Návštěva jedné falešné stránky vás vede neomylně k dalším a vše lze i jednoduše sdílet přes Facebook či Twitter. Začněte na kterémkoliv linku níže a připravte se na internetvenci.

www.theflatteringman.com
www.smellpulse.com
www.brodominiums.com
www.freshbodycoupons.com
www.flavorpatch.com
www.glitzelectronics.com
www.partytanz.com
www.zaneckworkouts.com
www.toughsheets.com


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: