Pornhub představuje Scrubhub – platformu se sexy videi o mytí rukou

17. 4. 2020 | Kristýna Vozková
Tahle stránka vás možná tolik nenažhaví, ale zato vám ukáže, jak to dělat i nedělat – venku nebo v obchoďáku, ve dvou i ve skupině, s mýdlem i s prostředkem na nádobí. A co vlastně? Mytí rukou. Sledováním mokrých orgií navíc přispějete na dobrou věc.

Erotický průmysl v době pandemie COVID-19 jenom kvete. Své o tom ví také nejslavnější světová pornostránka Pornhub, která v současné situaci umožnila celému světu využívat prémiový účet zdarma. Prostě jen proto, abychom si to v té karanténě udělali hezké (nebo spíš hezky?). Kromě našeho mentálního zdraví ale myslí i na to fyzické, proto představuje Scrubhub – webovou stránku plnou opravdu rajcovních videí o mytí rukou, která vás přiučí, jak si to pořádně udělat v koupelně, ale třeba i v supermarketu. 

Domovská stránka se designem od Pornhubu příliš neliší, až na to, že hlavní roli u každého čísla hrají ruce a rozmanité hygienické pomůcky. Nechybí ani peprné popisky videí hlásající „Varování před MILFkou: Tahle sexy mamka je připravená to rozpálit” nebo „Z gay baru rovnou do koupelny: tenhle medvídek to má rád nestoudně čisté” a „Blonďatá lesbička, co se myje jako hodná holčička”. Najdete tu ale i „Malé ruce, které drhne velký a zlobivý kluk”, nebo dědu, který si musí pořádně „umýt svojí falangu”

Stránka nabízí také rozdělení do jednotlivých kategorií. Jako „handjob” bychom v tomto případě mohli označit většinu videí, „fisting” potom ukazuje speciální mycí praktiku za použití pěstí, „striptýz” zase nabízí super svlíkačku prstýnků a náramků. Nechybí ani „trojka” a „orgie”, kde se to páry rukou jen hemží. Pro velké nemravy je pak kategorie „na veřejnosti”, kde si sexy holky v obchoďáku užívají zábavu s dezinfekčním gelem. 

Sdílejte tento článek:
Podobné články: