Příběh Wikileaks zaujal filmaře

24. 1. 2011 | TAM
Příběh Juliana Assange, zakladatele serveru Wikileaks, se pravděpodobně dostane na plátna kin. Biografický snímek by měl vzniknout na základě knihy "Nejnebezpečnější muž na světě" od australského reportéra Andrewa Fowlera. Diváci by se v dramatickém thrilleru měli seznámit s Julianovým dětstvím a sledovat jeho životní linku až do roku 2006, kdy založil server Wikileaks.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Příběh Juliana Assange, zakladatele serveru Wikileaks, se pravděpodobně dostane na plátna kin. Biografický snímek by měl vzniknout na základě knihy "Nejnebezpečnější muž na světě" od australského reportéra Andrewa Fowlera. Diváci by se v dramatickém thrilleru měli seznámit s Julianovým dětstvím a sledovat jeho životní linku až do roku 2006, kdy založil server Wikileaks. Práva ke snímku v současnosti mají produkční společnosti Josephson Entertainment a Michelle Krumm Prods.

Datum kdy by se snímek mohl poprvé objevit na stříbrném plátně pochopitelně ještě není známo. Podle producentů je výroba filmu stále ve fázi krystalizace jednotlivých nápadů a podnětů. Zatím není ani jasné, kdo by měl hrát hlavní roli - tedy Juliana Assange. Již teď je však jisté, že se filmaři začínají stále více zajímat o aktuální témata. A diváci tento směr schvalují. Důkazem mohou být například vysoce ceněné snímky Smrt čeká všude nebo Sociální síť, které se dočkaly také zaslouženého diváckého ohlasu.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: