Připoutejte se! Nejste v Hollywoodu

15. 8. 2016 | Milada Zemanová
Jak přimět cestující, aby věnovali pozornost bezpečnostním pokynům? Air New Zealand přichází s dalším originálním videem.

Přimět cestující, aby věnovali svou pozornost bezpečnostním pokynům a instruktážním videím, bývá těžký oříšek. Novozélandské aerolinky Air New Zealand však v těchto snahách patří k nejlepším. Hvězdami nového instruktážního videa jsou herci Anna Faris (Scary Movie), Rhys Darby (Yes Man) a čivava Chester, kteří tentokrát vezmou cestující přímo do Hollywoodu.

Během videa herci přechází z role do role, chvíli jsou policisty, kovboji, i zamilovaným francouzským párem, pokaždé je ale jejich výstup přerušen členy posádky aerolinek. Ti představí důležité informace o bezpečnostních pokynech během letu. Dokonce věnují čas i sdělení, že elektronické cigarety jsou také zakázány a následně nechají příběh pokračovat.

Instruktážní videa letecké společnosti jsou už zavedeným pojmem, a tak nyní nenastal problém ani s s angažováním herců z Hollywoodu. „Opravdu jsem chtěla být součástí tohoto projektu, protože Air New Zealand daly svým humorem a kreativním přístupem nový rozměr bezpečnostním videím. Při sledování tradičního bezpečnostního videa je velmi jednoduché prostě vypnout, takže je opravdu příjemné překvapení, když místo něj vidíte takové, které je vtipné a vtáhne vás do děje,“ uvedla herečka Anna Faris.

Hobit i Muži v černém

Bezpečnostní videa této společnosti však nesledují pouze lidé, kteří s nimi skutečně letí. Podle Jodi Williamsové, která je zodpovědná za globální propagaci značky, dosáhla předchozí videa neuvěřitelných 50 milionů online zhlédnutí. Na nejznámější videa Air New Zealand se můžete podívat níže.

 

 

Zdroj: USA Today

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.