Reklama týdne: První „měsíčková" party od Hello Flo

20. 6. 2014 | Petr Michl
Menstruace není v reklamách žádným nováčkem, obvykle je ale zobrazována jen s pomocí aktivních žen, zářivých úsměvů a litrů modré tekutiny. Nový virál od Hello Flo není ten případ.

Menstruace není v reklamách žádným nováčkem, obvykle je ale zobrazována jen s pomocí aktivních žen, zářivých úsměvů a litrů modré tekutiny. Systém předplatného pro zasílání tampónů Hello Flo se minulý rok uvedl vtipným příběhem z dívčího tábora, Camp Gyno. Nyní pokračuje s novou reklamou. Její hrdinka má opačný problém než ta z prvního videa značky - na rozdíl od všech jejích kamarádek to ještě nedostala". Aby se necítila nedostatečná, nafinguje krvavou skrvnu s pomocí červeného laku na nehty.

Její matka to pozná a, aby ji vytrestala za lhaní, uspořádá velkou party na oslavu první menstruace. Takovou, kde vám, jako dárek donese matčin kolega z práce místo vložek filtry na kávu, otec vyskakuje z dortu v červeném latexovém oblečku, a vaším úkolem je vytřískat bonbony z piňaty ve tvaru dělohy.Zahanbující party je náhradou za domácí vězení, ale vše končí dobře - se startovacím balíčkem pro teenagerky od Hello Flo.Ten obsahuje nutné hygienické potřeby i brožurku, která vysvětlí, co všechno dívky měnící se v ženy čeká. Nutné obdivu je především to, jak dokážou v Hello Flo vytvářet virální hity a zároveň příběh svázat s produktem. Scénáře plné poťouchlého humoru a dívek čerstvě políbených pubertou jsou navíc tak odlišné od třicátnic v kostýmcích prolévajících tekutiny v barvě indigo, že je prostě nezapomenete. Bravo!

Tip redakce:
Pokud jste si neproklikli první reklamu Camp Gyno výše, podívejte se na ní tady. It's like Santa for your vagina!" pokládáme za jednu z nejvtipnějších reklamních hlášek vůbec.

Štítky dokumentu: Kreativní reklama
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.