Se službou Photovine se může každý stát vinařem

23. 8. 2011 | Novosadová Barbora
Služba nám nabízí úlohu vinaře, toho, kdo zasadí semínko vinné révy a dívá se, jak se rozrůstá v ratolesti a jak přináší mnohé plody.

„S nadšením vám oznamujeme, že naše tvrdá práce přinesla své ovoce – dosáhli jsme našich cílů v předstihu a Photovine je pro vás nyní k dispozici v App Store,“ píše tým služby Photovine v uvítacím emailu, který došel i do naší redakce.

Koncept služby velmi zajímavý. Nejen že nabízí celou řadu úplně nových funkcí, názvy jejích jednotlivých částí jsou zvláštními symboly.

Služba nám nabízí úlohu vinaře, toho, kdo zasadí semínko vinné révy a dívá se, jak se rozrůstá v ratolesti a jak nese plody v podobě seznámení se s lidmi, kteří mají podobné zájmy a myšlenky.

Jak tedy nová služba pro sdílení fotografií funguje?

„Řekněme, že zasadíte semínko vinné révy (v originálu „vine“) ve formě fotografie vás a vašich přátel u obrovské snídaně a nazvete jej např. „Perfektní víkend“. Vaši přátelé mohou sdílet své vlastní fotografie na téma „Perfektní víkend“ ve vaší složce. Mohou tedy přiložit fotku, na které čtou knihu, tancují nebo se plaví na lodičce, zkrátka s čímkoli, co pro ně téma „Perfektní víkend“ znamená. Možností je bezpočet.“

Když lidé přidávají své fotografie do „vinných ratolestí“, vypráví své příběhy a myšlenky, které je spojují dohromady. Prostřednictvím této služby je možné poznávat a spojovat se s lidmi skrze fotografie, což je úplně nová cesta.

Skupiny lidí, kde se nacházejí fotografie téhož tématu, se potom nazývají vinice (v originálu „vines“). Člověk, který vinici založit jí potom může „procházet“ a kochat se pohledem na rozrůstající se keříky vinné révy.

Službu si můžete jako aplikaci stáhnout zde.
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: