Photovine – nová tajemná služba od Googlu

13. 7. 2011 | bN
Nová služba pro sdílení fotografií Photovine, za kterou se neskrývá nikdo jiný, než Google, začíná získávat jasnější kontury.

Nová služba Photovine, za kterou se neskrývá nikdo jiný, než Google, začíná získávat jasnější kontury. Stále je však obestřena tajemstvím. Byla zaregistrována jako „aplikace pro přenos obrazových dat telekomunikačními sítěmi“.

Nyní má již svůj vlastní web, na kterém se včera objevil teaser, který nám celou službu prozatím jen tajemně představuje. Služba pro sdílení fotografií Photovine na svých oficiálních stránkách kromě videa nabízí i možnost vyplnění registračního formuláře.

Jak zapadne Photovine mezi další služby Google, jako je Picassa nebo čerstvě spouštěná sociální síť Google+, o tom se zatím můžeme pouze dohadovat. V současné době tedy přijímá žádosti o pozvánky.

Motto celého projektu zní: „Plant a photo, watch it grow.“ (v překladu: „Zasaď fotografii a pozoruj ji, jak roste.“). Využívání služby vypadá na videu neuvěřitelně jednoduše, ale stále se nad ní vznáší mnoho otazníků.

Marketing Journal si také vyžádal pozvánku, a tak vás o dalším vývoji služby bude průběžně informovat.

Zaregistrovat se do služby můžete zde.
 

Štítky dokumentu: Google Mobilní aplikace YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: