Sexy plukovník Sanders zatančí pro vaši mámu

12. 5. 2019 | Petr Michl
KFC si připravilo na Den matek kampaň, z které se vám protočí panenky. A možná i vaší mámě, když jí pošlete personalizované video s tanečkem namakaného Colonela Sanderse a striptérské skupiny Chickendales.

Na letošní Den matek dává KFC všem mámám skutečně výjimečný dárek. Jejich mladý plukovník Sanders na sobě zapracoval v posilovně, secvičil choreografii se slavnou mužskou striptýzovou skupinou Chippendales a mimo vystoupení rodičkám přináší od 29. dubna do 30 června také speciální položku na menu: skořicové dezerty Cinnabon.

Sladká pochoutka je dokonce zdarma k nákupu jakéhokoliv menu s 10 a více položkami, bohužel se to však týká jen USA. Celosvětově zbývá maminkám taneční číslo, které můžete zhlédnout ve videu níže.Dokonce jim ho můžete i poslat s osobním blahopřáním. Na stránce Chickendales jde napsat jméno vaší maminky, které se pak objeví v nově vygenerovaném videu.

Pokud má smysl pro humor a slabost pro povedená taneční čísla bez zbytečného textilu, můžete jí ho bez váhání poslat. Mamkám se rozhodně líbí, jen univerální verze videa na YouTube se blíží milionu zhlédnutí.

Kam dál?

KFC neomlazuje jen v této kampani. Mladý a divoký hipster Colonel Harland Sanders paroduje svět influencer marketingu a okupuje už nějaký týden Instagram KFC. Podívejte se na jeho ironické příspěvky, kterým nechybí smysl pro humor.   

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: