Slováci se zadlužují kvůli hokeji

20. 4. 2011 | KaS
Síť obchodů s elektrotechnikou Euronics na Slovensku zaznamenala v posledních dnech nárůst prodejů televizorů na splátky

Síť obchodů s elektrotechnikou Euronics na Slovensku zaznamenala v posledních dnech nárůst prodejů televizorů na splátky, podle toho jak se bude dařit slovenským hokejistům na mistrovství světa, očekávají zástupci společnosti zvýšení prodejů až o 15 %. Slovenští diváci jsou hokeji natolik věrní, že neváhají využívat pro nákup televizorů úvěrů a zadlužit se tak. S největší pravděpodobností nebude tento trend související s hokejovým mistrovstvím světa ojedinělým a můžeme čekat další nečekané zvraty na různých polích zábavy, služeb a prodejů.

Díky hokejovému šampionátu registruje slovenský Home Credit zvýšený zájem o nákup televizí na splátky. „Oproti loňskému březnu byl nárůst počtu prodaných televizí na úvěr vyšší o 34 %. V dubnu je to zatím 60 %, ale toto číslo bude ještě vyšší, protože měsíc ještě neskončil,“ hodnotí prodeje Miloš Drančák, ředitel obchodní sítě slovenského Home Creditu.

Zdroj: Home Credit

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.