Smrtonosná past a Bruce Willis jsou zpět v akční reklamě na autobaterie

21. 10. 2020 | Milada Zemanová
Výdrž, spolehlivost, výkon. Komu byste tyto vlastnosti přiřadili? Pokud akčnímu hrdinovi John McClaneovi z filmů Smrtonosná past v podání Bruce Willise, pak máte pravdu. Pokud autobateriím DieHard, tak také. Právě k jejich propojení došlo v reklamě, která navazuje na ikonické momenty z jednoho z nejlepších akčního snímků 80. let.

Hollywoodský herec Bruce Willis exceloval v řadě filmů a většina z nás jej má jistě spojeného s těmi akčními. Jedním z nich je Smrtonosná past (v originále Die Hard), kde Bruce Willis ztvárnil postavu jménem John McClane. A právě John McClane je hrdinou originální reklamy na automobilové baterie s příznačným jménem DieHard od společnosti Advance Auto Parts.

Před samotným uvedením reklamy nejprve Rummer Willis, nejstarší dcera Bruce Willise a Demi Moore, na svůj Instagram zveřejnila příspěvek ve znění „DieHard is back”. Srdce nejednoho fanouška jistě zaplesalo očekáváním, nicméně se jednalo pouze o teaser na blížící se reklamu.

Za dvouminutovým reklamním spotem stojí agentura The Marketing Arm a kromě Bruce Willise se v něm objeví i jeho filmoví kolegové. Konkrétně, Clarence Gilyard Jr., který ve zmíněné Smrtonosné pasti z roku 1988 ztvárnil teroristu, počítačového experta Thea. Druhým hercem je De'voreaux White alias řidič limuzíny Argyle.

Uvedený spot má vše, co fanoušci mohou od akčního filmu s Brucem Willisem očekávat. Napětí, automobilové honičky, přestřelky, výbuch i hlášku Yippee Ki Yay. Přesvědčte se sami ve videu níže.

Štítky dokumentu: Kreativní reklama
Sdílejte tento článek:
Podobné články: