Stačila jediná fotografie a zpěvák zahltil Instagram

25. 7. 2011 | BV

Celebrity hýbou sociálními sítěmi. Bylo to tak v případě Facebooku i Twitteru. Před několika dny jsme vás informovali, že dokonce ani Google+ nechce zůstat pozadu a využije pro svůj vzestup značky a známé osobnosti. O tom, co dokáže i jedna celebrita, se přesvědčila služba pro sdílení mobilních fotografií.


Instagram je aplikace, která si od svého uvedení v AppStore získala velké množství uživatelů a stala se velmi populární. Kromě zajímavých efektů nabízí i propojení se sociálními sítěmi rovnou z vašeho iPhonu.


Kanadský zpěvák Justin Bieber se zde zaregistroval a přidal na svůj Instagram účet snímek z dopravní zácpy. Odkaz na tuto fotografii pak poslal na Twitter. I když vám zřejmě zpěvákovo jméno nic neříká, sleduje ho neuvěřitelných jedenáct milionů uživatelů. A výsledek? Instagram zažil rekordní návštěvnost a masivní příliv uživatelů. Z červnových pěti milionů se dostal na sedm milionů uživatelů.


Idol mladých dívek však nebyl reklamním tahem ze strany Instagramu. Nikdo Justina Biebera přímo neoslovil. Zpěvák se o této službě dozvěděl zcela náhodou a chtěl si jí jen vyzkoušet.


Ze slavných osobností patří mezi dlouholeté uživatele Instagramu také americký raper Snoop Dogg.


Zdroj: www. techcrunch.com
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.