StarCube Show zná svého vítěze – je jím startup Caversoft

6. 12. 2012 | Petr Michl
Projekty ze startup akcelerátoru StarCube byly oceněny na tradiční show. Zvítězil Caversoft vyvíjející software na analýzu molekul. Na stupních vítězů jsou také projekty Spoteee a Vkládej.cz.

Starcube show, která proběhla včera, ve středu 5.12., vyhrál Caversoft vyvíjející software na analýzu molekul proteinu a jejich vizualizaci. Dvakrát do roka pořádanou soutěž plnou startupů a podnikatelského nadšení pořádá Jihomoravské inovační centrum, pokaždé je vyvrcholením tříměsíčního startup akcelerátoru StarCube, při kterém odborná porota zhodnotí v něm zúčastněné projekty. Tentokrát zvítězil pravý opak mezi startupy tak populární kategorie "sexy B2C služby". Software od Caversoft pomáhá v oblasti molekulární enzymologie ve vývoji léčiv.

 

Druhé místo vyhrál Spoteee. Startup snažící se o to, aby lidé přestali civět do zdí. Nabízí lidem, co se znuděně potí na běžeckých trenažérech ve fitness centrech, nějaký cíl. Konkrétně členové Spotee natáčejí běžecká videa z atraktivních lokalit (třeba z podzemí Moravského Krasu nebo z centra Paříže), tyto záběry z pohledu očí pak mohou lidé sledovat na obrazovkách před trenažéry.

 

Třetí místo patří službě Vkládej.cz. Ta nabízí zdánlivě jednoduchou, ale užitečnou funkci: jednorázové vložení inzerátu, které se objeví najednou na více inzertních serverech.

Do pětice se ještě vešel BioTube vyvíjející elektronické informační kiosky a newsletterová služba Mail Komplet.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: