Ticker na Facebooku bude obsahovat reklamu

22. 11. 2011 | BVo
Ticker, který slouží k upozorňení na aktivitu přátel, bude nově obsahovat Sponzored Stories, jednu z forem reklam na Facebooku.

Postranní rámeček Ticker na sociální síti Facebook, který upozorňuje uživatele na veškerou aktivitu jejich přátel, bude obsahovat tzv. Sponzored Stories. Jedná se o jednu z forem komerčních sdělení na Facebooku. Změny by se měly objevit postupně během několika následujících dní.

Sponzored Stories umožňují propagaci příspěvků a různých sociálních interakcí. Tato forma reklamy vyhodnocuje aktivitu přátel a také jejich zájmy. Na základě těchto informací pak prezentuje různá reklamní sdělení.

Technologický server TechCrunch také nedávno přišel s informací, že Facebook testuje novou pozici reklamy na domovské stránce uživatelského profilu. Reklamu zkoušejí přesunout na vrchol pravé části profilu. Jestli se nová pozice ujme, zatím není jisté. V současné době se reklamní sdělení objevují pod Tickerem.

 

Zdroj: www.mashable.com

Štítky dokumentu: Facebook Reklamy na Facebooku
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.