Tlačítko +1 je ještě „sociálnější“

23. 8. 2011 | ZeB
Google se snaží udělat tlačítko +1 ještě „sociálnějším“. Najetím na tlačítko se zobrazí seznam přátel a kontaktů, které již na tlačítko +1 klikli a dali tak svůj hlas dané stránce.

Google se snaží udělat tlačítko +1 ještě „sociálnějším“, a to přidáním anotací přátel. „Možná jste si již všimli tváří a jmen, které se zobrazí, když najedete na tlačítko +1,“ píše vývojář společnosti Google Timothy Jordan ve svém příspěvku na platformě Google+.

„Tuto změnu jste mohli pozorovat od konce minulého týdne. Nyní mohou být vaše doporučení pro vaše přátele ještě viditelnější. Stačí jednoduchá aktualizace kódu tlačítka +1 a inline anotace se hned zobrazí vedle tlačítka,“ dodává Jordan.

Nové anotace se objeví, jakmile se uživatel kurzorem zastaví na tlačítku +1. Najetím na tlačítko se zobrazí seznam přátel a kontaktů, které již na tlačítko +1 klikli a dali tak svůj hlas dané stránce. Tato funkce funguje podobně jako facebookové tlačítko Like. Vylepšení funkce je určitě zajímavé. To však nemění nic na tom, bude muset vyhledávací gigant v soutěži s Facebookem ještě hodně zabrat.

Zkráceno z: www.mashable.com

Zdroj obrázku: www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: Facebook Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: