Tumblr překonal hranici 10 miliard odeslaných příspěvků

12. 9. 2011 | BoB
Tumblr v pátek překonal deset miliard publikovaných příspěvků. Sociální síť a mikroblogovací služba v jednom roste vysokou rychlostí.

Tumblr, kombinace blogovací platformy a sociální sítě, překonal v pátek deset miliard publikovaných příspěvků. Toto číslo je neuvěřitelné, protože teprve před rokem společnost oslavovala jednu miliardu odeslaných postů. Nový úspěch také náležitě oslavila. Uživatelé webu mohli na svých profilech vidět barevné vystřelovací konfety.


Pro porovnání, v polovině června se počet zveřejněných postů pohyboval okolo šesti a půl miliard. K překonání desetimiliardové hranice mu stačilo jen pár měsíců. Je tedy jasné, že Tumblr roste vysokou rychlostí a počet denních příspěvků je stále na vzestupu. Stejně tak stoupá i počet návštěv na webu. Za poslední rok se návštěvnost stránek vyšplhala z deseti milionů na devadesát milionů.


Tumblr se stává stále oblíbenější mikroblogovací službou po celém světě. Svým uživatelům nabízí vkládání textů, fotografií, videí, odkazů nebo také audio příspěvků.

 

Zdroj: www.techcrunch.com, www.mashable.com
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: