Twitter plánuje spustit vlastní službu na sdílení fotografií

31. 5. 2011 | bN
Vytvoření aplikace pro sdílení fotografií je jen dalším logickým krokem Twitteru, který rozšiřuje své možnosti aplikací.

Twitter byl velmi důrazný v názorech na to, kde by vývojáři měli uplatňovat svá práva a nároky. V čele s Ryanem Sarverem varovala platforma Twitteru před tím, aby se ekosystém zdržel vybudování „uživatelských aplikací, které napodobují nebo reprodukují mainstreamové uživatelské zážitky“. Podle rozličných zdrojů však Twitter v blízké době plánuje oznámit uvedení nového konkurenta pro Twitpic, kterého sám vytvořil.

To by však nemělo nikoho příliš udivovat, neboť možnost sdílení fotografií je jen dalším logickým krokem Twitteru, který rozšiřuje své možnosti aplikací. Twitter v poslední době velmi rozhazuje. Nedávno vydal 40 milionů dolarů, aby získal Tweetdeck, který představuje 13% jeho uživatelské základny. Je tedy přirozené, že bude věnovat více svých finančních prostředků na možnosti sdílení fotografií. A to především s ohledem na to, že fotografie byly jádrem úspěchu jeho konkurenta – Facebooku.

Prozatím není jasné, jak bude služba pro sdílení fotografií vypadat, ale můžeme očekávat, že Twitter v souvislosti s jejím uvedení spustí reklamní kampaň.

 

Zdroj: www.techcrunch.com


 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.