Twitter se stále rozrůstá, pomáhá mu iOS5

18. 10. 2011 | VOt
Šéf mikroblogovací služby, Dick Costolo se na konferenci Web 2.0. Summit pochlubil stále se zvyšujícím počtem aktivních uživatelů a odeslaných tweetů. Tyto výsledky má prý na svědomí nový operační systém iOS5.

Generální ředitel sociální sítě Twitter, Dick Costolo zveřejnil na konferenci Web 2.0 Summit konané v San Francisku několik zajímavých čísel. Mikroblogovací služba roste raketovou rychlostí. Zvyšuje se počet aktivních uživatelů, stejně tak i počet publikovaných tweetů.


Dick Costolo se pochlubil, že uživatelé Twitteru odešlou za den až 250 milionů tweetů. Oproti září loňského roku je to velký skok. Tehdy napsali 90 milionů krátkých zpráv denně. Ještě v lednu publikovali 100 milionů tweetů a v červnu se jejich počet zvýšil na 200 milionů.


K těmto výsledkům prý výrazně napomohl nový operační systém iOS5. Od jeho uvedení se počet nových uživatelů, kteří přistupují na Twitter pomocí produktů od společnosti Apple, ztrojnásobil.


Mikroblogovací službu využívá až 100 milionů aktivních uživatelů. Podle šéfa Twitteru se na svůj účet přihlásí denně polovina z nich.

 

Zdroj: www.techcrunch.com, www.mashable.com
 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace Twitter

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: