Uber a Zomato se staly partnery. Zvou vás na UberDINNER

16. 5. 2016 | Petr Michl
Máte chuť na večeři v luxusní restauraci? V rámci akce UberDinner upozorňující na partnerství Uber a Zomato si můžete ve středu večer zajet do 5 špičkových pražských podniků a mít dovoz i gurmánský zážitek zdarma.

Uber už má za sebou řadu povedených kampaní v celosvětovém měřítku. Vlastní propagaci zkrátka umí a platí to i pro jeho českou pobočku. Ta na sebe nyní upozorňuje spoluprácí s on-line restauračním průvodcem Zomato. Na tuto středu s ním chystá UberDINNER.

Uber již vozil po Praze koťátka i šťěnátka, nyní bude cíleně dopravovat milovníky jídla. Konkrétně ty, kteří ve středu 18. května 2016 od 18. cca do 20. hodiny zvolí gurmánský zážitek UberDINNER. Pokud bude k dispozici volný řidič, odveze je do jedné ze špičkových restauracích Aureole, Nejen Bistro, Aromi, Franz Josef Restaurant a Šenkovna.

„Věříme, že projekt UberDINNER zaujme všechny gurmány, kteří mají chuť na báječnou večeři v top restauraci. Kulinární zážitek včetně dopravy je přitom zcela zdarma. Očekáváme velký zájem, a proto bude nutná pověstná špetka shovívavosti,” uvádí podrobnosti Barbora Polachová, marketingová manažerka Uber Praha.


Interiér restaurace Aureole. Zdroj: Zomato

Partnerství společností Uber a Zomato s projektem UberDINNER nekončí, právě naopak. Tato kampaň má upozornit na to, že firmy spojily síly dlouhodobě. Softwarová integrace systémů obou firem umožnila, že se hladoví uživatelé Zomato mohou nechat odvézt do restaurace na jedno kliknutí. Vedle adresy restaurace se jim totiž od 13. května 2016 automaticky v aplikaci Zomato zobrazuje i dojezdový čas, kdy je může vyzvednout nejbližší vůz Uber. Samozřejmostí je, že gurmeti předem vidí i odhad jízdného, resp. čas příjezdu do vybrané restaurace. Pokud cestující Uberu má namířeno do restaurace, aplikace Uber mu díky informacím ze systému Zomato zobrazí nabízené menu. Tyto funkce jsou aktuálně k dispozici pro uživatele nejen v Praze, ale rovněž ve více než 30 městech ve 14 zemích světa.

 

Jak zajít na UberDINNER?

  • Otevřete nebo stáhněte si aplikaci Uber pro iOS nebo Android.
  • Ve středu 18. května 2016 od 18.00 cca do 20.00 hodiny zvolte gurmánský zážitek UberDINNER.
  • Pokud je k dispozici vůz UberDINNER, řidič k vám zamíří nejbližší cestou.
  • Kulinární zážitek včetně dopravy je zcela zdarma.
  • Těm, kterým se nepodaří ve středu svézt se do jedné z restaurací a ještě nemají Uber, tak stačí, aby všichni noví uživatelé aplikace Uber zadali promokód „ZOMATOPRAHA“ – budou tak mít svoji první jízdu s Uberem do restaurace  až do sumy 300 Kč zdarma.
Štítky dokumentu: Budování značky Formy PR
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: