Vojenská operace Izraele byla prozrazena na Facebooku

4. 3. 2010 | TMJ
Kuriózní informaci včera přinesly světové agentury. Podle jejich zpráv Izrael zrušil jednu z plánovaných vojenských operací poté, co jeden z vojáků na Facebooku prozradil čas a místo zásahu. Voják byl válečným soudem odsouzen k desetidennímu žaláři. Podle dostupných informací voják informoval své facebookovské přátele o tom, že v daný čas bude čistit jednu z vesnic na západním břehu Jordánu.

Ilustrační obrázek, zdroj: archiv

Kuriózní informaci včera přinesly světové agentury. Podle jejich zpráv Izrael zrušil jednu z plánovaných vojenských operací poté, co jeden z vojáků na Facebooku prozradil čas a místo zásahu. Voják byl válečným soudem odsouzen k desetidennímu žaláři.
Podle dostupných informací voják informoval své facebookovské přátele o tom, že v daný čas bude čistit jednu z vesnic na západním břehu Jordánu. Konání vojáka se ovšem nelíbilo jeho kolegům, kteří jej promptně nahlásili velení.
Otázkou zůstává, zda se jedná o první podobný případ. Izraelští vojáci jsou ve věku, kdy je pro ně Facebook jeden z nejdůležitějších internetových nástrojů. Mládí vojáků v kombinaci s vysokou oblibou Facebooku v Izraeli je podle velitelů "smrtící kombinací."

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: