Vychází první české vydání magazínu Forbes

3. 11. 2011 | BVo
Česká verze ekonomického magazínu Forbes se dočkala prvního vydání. Měsíčník, který vede bývalý šéfredaktor Hospodářských novin Petr Šimůnek, pořídí čtenáři za 89 korun.

Ve čtvrtek 3. listopadu vychází premiérové české číslo ekonomického magazínu Forbes, který mimo jiného každý rok zveřejňuje žebříček nejbohatších lidí na světe. Časopis bude vycházet jednou za měsíc v tištěném nákladu 18 000 kusů. Jeden výtisk vyjde na 89 korun. V plánu je prý i jeho elektronická podoba.

Novinku přivádí na trh společnost Forbes Media ve spolupráci s českou pobočkou Business Consulting & Media. Šéfredaktorem ekonomického měsíčníků, který se bude zabývat především byznysem a zajímavými osobnostmi z oblasti ekonomiky, je Petr Šimůnek. Ten dříve vedl redakci Hospodářských novin. Značnou část obsahu budou tvořit zprávy, analýzy a komentáře zaměřující se na ekonomická témata. Některé články pak budou převzaty z americké verze magazínu.

Na titulní straně úplně prvního českého vydání Forbesu je majitel společnosti Kofola Jannis Samaras. Jak bude titulní strana vypadat ukázal magazín už před pár dny na své oficiální stránce na Facebooku.

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: