Vyzkoušejte „zázračné URL“ – poskytne vám news feed Facebooku bez cenzury

13. 11. 2012 | Petr Michl
Nebaví vás, že k vám Facebook pustí pouze zhruba 15 % příspěvků. Vyzkoušejte link, který vám „osvobodí“ news feed.

Facebook k vám pouští zhruba 15 – 16 % příspěvků přátel a stránek. Sám vám vytváří v news feedu výběr podle toho, co je dle něj pro vás důležité, a samozřejmě také upřednostňuje placené příspěvky. Existují různé složitější cesty, jak s tímto bojovat. FB kamarády můžete například přidat do „blízkých přátel“ a budete získávat upozornění na každou jejich akci. Existuje ovšem jedna cesta k necenzurovanému news feedu, na kterou včera upozornil Techcrunch. Jedná se o zázračné URL: http://www.facebook.com/?sk=nf_all.

Tento link by vám měl zaručit takřka ničím necenzurovaný news feed. Je ideální pro všechny, jimž nesmí nic uniknout. I méně zvídaví při jeho použití ovšem můžou narazit na příspěvky přátel, které na Facebooku pár měsíců nezpozorovali, a stránek, na něž už dávno zapomněli. Facebook potvrdil portálu Techcrunch, že toto URL je skutečně mnohem štědřejší v zobrazování příspěvků, ale jejich propustnost ani tak není úplně stoprocentní.

S využitím zmíněného URL přichází nové příspěvky v minutových až sekundových intervalech.

 

Dost možná se funkčnost linku rovná již jednou opuštěné možnosti zobrazit nejposlednější příspěvky „Most Recent“. Ta je nyní opět v provozu, ale s výraznější filtrací než, když se objevila poprvé. Link http://www.facebook.com/?sk=nf_all nemá automatické obnovování, takže vyžaduje manuální „refresh“. Přesto potěší časté uživatele Facebooku, kterým vadí, že v průběhu dne narážejí pořád na ty samé příspěvky. Je nutné upozornit, že zmíněné URL nemusí být funkční nadlouho. Facebook ho může umrtvit jako nechtěnou připomínku minulosti. Vyzkoušejte ho tedy, dokud to jde.

Dodatek redakce: Čtenáři nám začínají psát, že link výše nastíněnou funkci neplní. To, co platilo před 6 hodinami, tak už pravděpodobně není aktuální. Tento článek tak může být alespoň mementem toho, že Facebook žádného kostlivce ve skříni nesnese... i kdyby jen dovoloval uživatelům alternativní zobrazení příspěvků.

Zdroj: www.techcrunch.com

Štítky dokumentu: Facebook
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.