YouTube nabídne k půjčení filmy Walta Disneyho

25. 11. 2011 | BoB
YouTube rozšiřuje nabídku své virtuální videopůjčovny o filmy studia Walt Disney Studios. Nabídne řadu oblíbených animovaných a hraných filmů pro děti a dospělé.

Server pro sdílení videí YouTube zahájil téměř před rokem virtuální videopůjčovnu. Společnost nedávno oznámila, že uzavřela dohodu se studiem Walt Disney Studios a nabídne tak k půjčení řadu oblíbených filmů z jeho dílny.

Do své rozsáhlé nabídky YouTube zařadí stovky animovaných a hraných filmů pro děti a dospělé. Uživatelé se mohou těšit například na Alenku v říši divů, Piráty z Karibiku: Na vlnách podivna nebo třeba Auta. Kromě filmů budou v nabídce také různé bonusové materiály a videoklipy.

Filmy Walta Disneyho budou však prozatím k dispozici pouze ve Spojených státech a v Kanadě. Právě ve Spojených státech YouTube v květnu výrazně rozšířil svou nabídku o díla z produkce hollywoodských filmařů.

Tato zpoplatněná služba také byla nedávno zpřístupněna ve Velké Británii, kde se ceny pohybují od 2,49 až 3,49 liber. Uživatelé mohou za poplatek sledovat film po dobu 48 hodin na svém účtu.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.guardian.co.uk


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: