Za co děkovat v roce 2020? Kampaň Pornhubu nachází řešení

27. 11. 2020 | Petr Michl
Včera proběhl v USA svátek Díkuvzdání. Jenomže za co letos vzdávat díky? Pornhub přichází ve skvěle zahraném spotu se zajímavou nabídkou.
41% firem v ČR plánuje zvýšit investice do videoobsahu. 1
  • Jak nejlépe prezentovat vaší značku?
  • Jaký typ videa vytvořit?
  • Jak získat konverzi z videoobsahu?
  • Jaké platformy využít k prezentaci?
Nezůstávejte pozadu!
Zanechte nám kontakt, obratem se s vámi spojíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
1 zdroj: PR Klub: 5/2020

27. listopadu proběhlo v USA Díkuvzdání, při kterém se rodiny sešly nad slavnostní tabulí s pečeným krocanem. Součástí tradice je, že před puštěním se do jídla lidé vysloví, za co jsou vděční. Najít něco takového v tomto roce byla celkem fuška, ale nakonec se to ve spotu z dílny španělské agentury Officer & Gentleman podařilo.

Přesvědčte se sami.

Tou jedinou pozitivní věcí je evidentně doživotní prémiové členství v Pornhubu, které bude dostupné do Cyber Monday 30. listopadu. První omezený počet předplatných bude dostupný za 200 dolarů, poté bude cena postupně stoupat na dalších úrovních po 25 dolarech až na 500 dolarů.

„Toto Díkuvzdání nebude normální pro nikoho. Ostatně byl to těžký rok téměř v každém možném aspektu. Ale není pozdě na to zakončit rok na pozitivní notě tím, že si dopřejete Black Friday nabídku, která vám poté bude dávat díky de facto každou noc,“ uvedl zakladatel agentury Officer & Gentleman, Alex Katz.

Nejpopulárnější světový pornoserver touto obrazově cudnou kampaní pokračuje ve své misi za normalizaci svého podnikání. Díky předchozí vykonané práci v tomto směru pak nepůsobí nepatřičně, ani když zasadí prodejní spot na takovouto službu do atmosféry svátečního rodinného setkání.  

Kam dál

Pornhub se dlouhodobě snaží zlepšovat lidem (a nejen jim) život. V době koronavirové krize chtěl udržet lidi doma, a tak zdarma zpřístupnil svůj prémiový obsah celému světu. Dále v tomto období spustil webovou stránku Scrubhub plnou opravdu rajcovních videí o mytí rukou , která vás přiučí, jak si to pořádně udělat v koupelně, ale třeba i v supermarketu. Zde ovšem jeho aktivity nekončí. Připravil série včelího porna a za každé zhlédnutí posílal peníze právě na záchranu včel. A erotické dovádění na znečištěných plážích zase podporuje neziskovou organizaci, která pracuje na metodě odstranění a zpracování plastů z oceánů.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: