Žena si vytetovala na paži 152 přátel z Facebooku!

8. 6. 2011 | bN
Možná je žena natolik oddána komunikaci na sociální síti, možná je tetování jen dalším nebezpečným reklamním kouskem.

Přátelé jsou jistě krásnou součástí lidského života, proto je přirozené, že je nosíme ve svém srdci po celý život. Někomu je však místo v srdci pro ně zřejmě málo, a tak musí jejich přítomnost rozšiřovat i do dalších částí těla. Žena si nedávno vytetovala své přátele dokonce na ruku.

Přátelé na její ruce však pouze lidé, které má ráda natolik, že jim obětuje svou ruku, jsou to totiž přátelé z Faceboku. Na paži jich má vytetováno celkem 152. Je tedy na místě trochu zapochybovat, zda opravdu více než 150 lidí má v jejím srdci pevné místo, které bylo nyní tetováním jen potvrzeno.

Možná je žena natolik oddána komunikaci na sociální síti a chce tímto krokem dát najevo jakési zařazení do společnosti, potvrdit si svůj pocit i potřebu, že někam patří. Je také možné, že je tetování jen reklamním po všech stránkách poněkud nebezpečným kouskem. Vzpomeňme na muže, který si vytetoval Ray-Bans na tvář nebo dalšího, který si vytetoval na paži facebookové „Like“. V každém případě je to spíše k pláči a zamyšlení než k velkým ovacím.
 

Štítky dokumentu: Facebook YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: