Zima se blíží a Oreo se ptá: Kdo je váš favorit?

4. 4. 2019 | Milada Zemanová
Poslední sezóna seriálu Hra o trůny startuje 14. dubna a sušenky Oreo představily limitovanou edici s erby jednotlivých rodů a Nočním králem. Vznikla i speciální znělka, na kterou kreativní agentury využily téměř 3 000 sušenek.

Finální sezóna seriálu Hra o trůny se rychle blíží a sušenky Oreo při této příležitosti představily limitovanou edici inspirovanou právě tímto HBO seriálem. Jednotlivé obaly budou reprezentovat zbývající rody, které ještě mohou bojovat o trůn a samozřejmě nesmí chybět ani Bílí chodci, kteří se blíží za velkou Zdí. Jednotlivé motivy nenajdete jen na obalech, ale jsou vyraženy i na samotných sušenkách.

Fanoušci seriálu si tak mohou vybrat, jestli podpoří Starky, Targaryeny, Lannistery nebo třeba Nočního krále. Pro vyjádření své loajality stačí použít hashtag #GameofCookies nebo #ForTheThrone a Oreo slibuje, že se fanoušci, kteří tak učiní, mohou těšit i na speciální odměny. Prozatím ale tato značka nespecifikovala, o jaké ceny se jedná.

Oreo dokonce předělalo i známou úvodní znělku seriálu. Originál vypadá takto.

A zde je sušenková verze:

Na znělce spolupracovaly agentury 360i a Elastic a na postavení jednotlivých budov bylo použito 2 750 Oreo sušenek. Jak vypadá například sušenka věnovaná rodu Starků se můžete podívat níže.

Tyto speciální sušenky budou k dispozici od 8. dubna. Tedy méně než týden před zahájením závěrečné sezóny. Mondelez International ovšem není jediná společnost, která využívá popularity zmíněného seriálu. Limitované edice připravil například Johnnie Walker, který představil skotskou White Walker a nový obal si vysloužila i limonáda Mountain Dew od Pepsi Co.

Zdroje: AdAge

Kam dál?

Produktů a počinů inspirovaných seriálem Hra o trůny vznikla celá řada. Mezi nimi například i 77 metrů dlouhá tapisérie z roku 2017, která vyprávěla dosavadní příběh.

Štítky dokumentu: Podpora prodeje
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.