Zuckerbergova sestra opouští Facebook, zakládá vlastní podnik

8. 8. 2011 | BoB
Randi Zuckerbergová opouští po šesti letech bratrovu společnost. Minulý týden oznámila rezignaci na post marketingové ředitelky.

Randi Zuckerbergová, starší sestra zakladatele sociální sítě Facebook, opouští po šesti letech bratrovu společnost. Minulý týden oznámila rezignaci na post marketingové ředitelky. Svůj talent a nápady se totiž rozhodla uplatnit někde jinde. Zakládá si vlastní projekt s názvem RtoZ Media.


Nový startup by měl radit především mediálním společnostem, jak komunikovat pomocí sociálních sítí. Facebook bude tedy i na dále náplní její práce a bude hrát důležitou roli v jejích dalších projektech, jak uvádí v rezignačním dopise, který poskytla médiím.


Společnost Facebook její odchod ve svém oficiálním prohlášení potvrdila a rovněž vyjádřila bývalé marketingové ředitelce vděčnost a poděkování za odvedenou práci.


Randi Zuckerbergová byla v bratrově firmě velmi důležitým článkem. Před nedávnem byla dokonce nominována na cenu Emmy za svou práci na Facebook Live. Jak ale její odchod nakonec ovlivní chod společnosti?

 

Zdroj: www. socialtimes.com, www. mashable.com
 

Štítky dokumentu: Facebook
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.