Airbnb a Audi pronajímají luxusní dům v nevadské poušti

23. 9. 2016 | Milada Zemanová
Luxusní pobyt v rezidenci v Nevadě a zapůjčení nového vozu Audi k tomu? Během září 2016 toto můžete získat.

V rámci svého sponzorství udělování cen Emmy se německá značka automobilů Audi spojila s Airbnb a společně nabízí ubytování na tři dny v luxusní rezidenci Rondolino, v Údolí Smrti, v Nevadě. Toto místo je tak odlehlé, že nemá žádnou adresu, pouze souřadnice na mapě.

Často je nejhorší součástí dovolené pronájem auta. A s tímto problémem pomůže právě Audi. Součástí výhry je totiž i pronájem nového automobilu: Audi R8 V10 Plus Coupe. Zájemce o ubytování tak bude mít k dispozici nový vůz a 80 akrů pouště, coby své hřiště.

Cestování přes Airbnb je o zkušenostech, které povzbudí váš smysl pro dobrodružství a nakonec se stane stylem života,“ říká vedoucí marketingu Airbnb Jonathan Mildenhall a dodává: „Jsme rádi, že Audi sdílí tyto naše hodnoty, a že společně můžeme nabídnout tuto zkušenost pro ty, kdo žijí pro řízení, pro cestování a pro dobrodružství.

Ubytovat se v luxusní rezidenci ale nemůže každý. Tato možnost je otevřená pouze mezi 18. a 24. září. Během této doby budou každý den v 18h uveřejněny nová data pro rezervaci. A kdo bude nejrychlejší, ten si zaletí do Nevady.

Pronájem auta a rezidence ale není vše, na co se může výherce těšit. Celá dovolená bude spojena s VIP balíčkem od Audi, který zahrnuje luxusní odvoz z letiště, pokrmy připravované vlastním šéfkuchařem a řadu doprovodného programu a aktivit.

Celý dům si můžete prohlédnout na Airbnb. Pokud byste si ho chtěli někdy jindy pronajmout, vyjde vás na 610 dolarů za noc.

Zdroj: Adweek, Digitaltrends

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.