Brands Apps přináší Facebook aplikace, které pomohou zefektivnit komunikaci firem i jednotlivců

13. 2. 2013 | Petr Michl
Máte problémy s pořádáním soutěží na Facebooku nebo s navýšením počtu emailů vaší newsletterové databáze? Brands Apps nabízí sadu 8 typů snadno upravitelných Facebook aplikací.

Společnost Socialove s. r. o. spustila webovou platformu Brands Apps s nabídkou Facebook aplikací, které uvítají firmy, ale i experti a agentury, které firemní profily profesionálně spravují. Hlavními přednostmi aplikací je jejich snadné ovládání a cenová dostupnost - platíte jednu cenu za jednu Facebook stránku bez ohledu na počet užívaných aplikací. Plusem je i kvalitní grafické zpracování s možností textové i grafické individualizace. Vybírat můžete v současnosti z osmi aplikací, které si můžete na 14 dní vyzkoušet zdarma.

 

Facebook je dnes komunikačním a marketingovým kanálem pro velké množství firem. Na Facebook své aktivity a komunikaci se zákazníky přesouvají nejen velké společnosti, ale i menší hráči - lokální firmy či eshopy, pro které je tato sociální síť v rámci PR a marketingových aktivit dostupným nástrojem s vysokým zásahem na cílové skupiny.

Se zvyšujícím se počtem firemních profilů ale zároveň roste konkurence a zasloužit si zapojení fanoušků je o to obtížnější. Jednou z možností je tvorba aplikací, která je ovšem pro většina malých FB stránek příliš nákladná. Brands Apps na to reagují nabídkou jednoduchých a cenově dostupných Facebook aplikací, kterých v současnosti nabízejí osmSoutěž, Jídelní menu, My Music, Kupón, Newsletter, Duel, Videa a Program. U všech můžete využít navržený grafický design, nebo použít vlastní. Aplikace mohou být praktickým a efektním nástrojem komunikace na Facebooku firem z různých oborů i jednotlivců.

 

„Naše Facebook aplikace jsou určeny všem, kteří chtějí zefektivnit komunikaci s fanoušky, se svými zákazníky, motivovat je, nabídnout jim zábavu, soutěž či důležité informace novou, atraktivní formou, ale nemají na profesionální servis desítky tisíc nebo za to zkrátka tolik utrácet nechtějí. Díky maximální jednoduchosti ovládání, na kterou jsme kladli od začátku velký důraz, může naše aplikace používat opravdu kdokoli,“ vysvětluje Jan Bartoš, spoluzakladatel Brands Apps.

Nejvyšší oblibu očekávají tvůrci z Brands Apps u aplikace Soutěž, jelikož je pořádání soutěží na Facebooku díky přísným pravidlům noční můrou mnohých firem i expertů. „Spustit soutěž na Facebooku je bez aplikace a při dodržení všech pravidel pro většinu lidí problematické až nemožné. Díky našim aplikacím soutěž připraví a spustí během pár minut opravdu kdokoli a k tomu za dostupnou cenu. U našich soutěží si lze navíc nastavit nefanouškovskou stránku, kdy se do soutěže mohou zapojit jen fanoušci, a také tzv. “viralitu“. Tato funkce přispívá k virálnímu šíření aplikace, a to tak, že každý fanoušek, který chce aplikaci využít, musí schválit oprávnění k jejímu zobrazení. Tímto schválením dává souhlas, že jeho jménem budou na Facebooku jeho přátelé o užívání aplikace informováni,“ dodává Bartoš..

Facebook aplikace si lze objednat na www.brandsapps.com, kde je i jednoduchý video návod na instalaci a editaci, která probíhá v pěti snadných krocích. „Nekonkurujeme sofistikovaným Facebook aplikacím, které si nechávají velké firmy tvořit zakázkově za desítky či statisíce korun. Nabízíme kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné aplikace jak jednotlivcům, kteří nemají znalosti social media expertů nebo aplikace užívají špatně a mnohdy nevědomě riskují zablokování profilu, tak velkým firmám, pro které mohou být aplikace podpůrným nástrojem rychlé efektivní komunikace“ dodává Jan Bartoš.

A kolik to stojí? Platíte za stránku, na které můžete mít libovolný počet Facebook aplikací. Cena se zvyšuje v závislosti na počtu fanoušků, a to od 389 Kč za stránku, která má do 1 000 fanoušků po 989 Kč za stránku s více jak 50 000 fanoušky. V příštích měsících rozšíří Brands Apps nabídku například o aplikace Fotosoutěž, Twitter, Nabídka práce, Fórum a další.

Prohlédnout si jednotlivé aplikace můžete i v praxi na FB stránkách, které je používají. Naleznete je v záložkách stránek, pro interakci s nimi je zpravidla nutné být jejich fanouškem.


Kalendář akcí – Czech MMA


Jídelní menu – Medusa restaurant

 

Duel (upoutávka) - Dovolenka

 

 

Duel Moni Lee Czech

 

Sponzorovaný článek

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.