Devátý ročník Internet Effectiveness Awards přijímá přihlášky soutěžících

14. 1. 2015 | redakce

Každoroční soutěž Internet Effectiveness Awards ohodnotí (v pořadí již po deváté) efektivní a přínosná internetová řešení a užitečné online aplikace. Zúčastnit soutěže se mohou nejen firmy či agentury, ale také neziskové organizace nebo fyzické osoby a to jak z Česka, tak i ze zahraničí.

Projekty je možné již přihlašovat na webu www.iea.cz. Uzávěrka pro přihlášky do soutěže je 31. ledna 2015.

Soutěžit se v tomto ročníku bude v 9 kategoriích, mezi kterými nechybí cena o nejlepší online obchod, spotřební zboží, auto moto a kategorie společnost a kultura. 

„Od naší účasti v soutěži si slibujeme zájem a přízeň nových zákazníků,” říká Štěpán Martínek z firmy Onlio, která se soutěže pravidelně účastní.

„Jde o prestižní a objektivně hodnocenou soutěž, v které vítězí efektivita a přínos řešení. To jsou atributy, které by měl každý zadavatel považovat za prioritní. Proto je ocenění v soutěži pro mne osobně dokladem osvědčeného a profesionálního dodavatele nebo agentury,” doplňuje Leoš Špachta z Media Factory a člen správní rady Asociace.biz 

Soutěž Internet Effectiveness Awards si klade za cíl oceňovat internetová řešení, která mají měřitelný výsledek. Protože jde o efektivitu a užitečnost, a nikoliv o velikost či rozsah řešení, jsou vedle sebe hodnoceny firmy bez rozdílu jejich velikosti.

Projekty je možné přihlašovat do 31. ledna 2015. Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční v dubnu 2015 na galavečeru v Praze. Přihlaste svůj projekt dříve - do 23. ledna 2015 - a využijte sníženou cenu poplatku. Přihlášky najdete zde.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: