Facebook Creative Hub je dostupný všem

30. 11. 2016 | Petr Michl
Vyzkoušejte Creative Hub, ráj pro všechny tvůrce Facebook reklam... Vytvoříte na něm řadu reklamních kreativ, uvidíte náhledy jejich zobrazení na více platformách a jednoduše je můžete sdílet s dalšími lidmi v týmu nebo s klientem.Reklamy na Facebooku se stávají čím dál komplexnější. A vysvětlit třeba klientovi, jak bude vypadat jeho propagace na mobilním telefonu nebo při použití formátu Facebook Canvas, nemusí patřit k nejjednodušším úkolům. Také pro zvládnutí podobných situací představil v červnu letošního roku Facebook svůj Creative Hub. Zpočátku byl ovšem přístupný primárně těm, co této parádě mohli být na festivalu Cannes Lions přítomni, tedy vyvoleným agenturám a velkým klientům. Nyní je ovšem otevřen všem.

Tím myslíme, že se do něj můžete přihlásit klidně přes svůj osobní profil. Důvodů k tomu máte mnoho. Creative Hub je zajímavým nástrojem pro agentury, značky a vlastně všechny, kteří se na tvorbě reklam na Facebooku nějakým způsobem podílí. Nyní může usnadnit pochopení i mezi freelancery a jejich klienty bez závratných rozpočtů.

Hlavním benefitem je možnost vytvořit řadu reklamních kreativ, uvidět náhledy jejich zobrazení na více  platformách a jednoduše je sdílet s jinými lidmi.

Creative Hub tak pomáhá při samotné tvorbě i případném schvalování reklam. Funguje ale také i jako přínosný zdroj inspirace pro celou škálu formátů. Velkou motivací pro vznik této platformy bylo usnadnit pochopení a vytváření reklamních formátů pro mobil. V době uvedení Cretive Hubu na Cannes Lions uvedl pro AdAge Mark D'Arcy z Facebooku: Před tímto jsme neměli velký interaktivní pracovní prostor. Vytváření, experimentování a hraní si s formou pro mobil je ale skutečně důležité. Je to důležité pro nás jako pro odvětví... Creative Hub je manifestem enormního růstu mobilního prostředí."

A nyní můžete pohodlně testovat pro mobilní prostředí i vy. Začněte kliknutím na tlačítko CREATE MOCKUP na

www.facebook.com/ads/creativehub/

Štítky dokumentu: Facebook Reklamy na Facebooku
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.