Geolokační služba FourSquare nabízí založení firemních stránek

3. 8. 2011 | CaB
FourSquare chce vybudovat rozsáhlou základnu uživatelů a přilákat co nejvíce firem. Nyní si může založit firemní stránky každý, a to bez ohledu na velikost značky.

Firemní stránky na síti FourSquare už nejsou omezeny pouze na velké značky. Nyní si je může snadno a zdarma založit kdokoliv, a to bez zdlouhavého procesu.


Samoobslužná funkce je především velkou šancí pro menší značky. Co všechno je potřeba k zaregistrování, najdete ve FAQ FourSquare. Stránky budou moci fanoušci sledovat podobně jako na sociální síti Facebook. Firma pak může svým následovníkům rozesílat oznámení například o slevových akcích a zvýšit tak povědomí o značce.


Za posledních osmnáct měsíců bylo na FourSquare založeno přibližně 3 000 firemních stránek.


FourSquare je geolokační služba, která kloubí dohromady zábavu a možnost lokalizaci polohy. Zaregistrovaní uživatelé se pomocí mobilního telefonu a aplikace tzv. checknou na určitých místech, která mohou dále komentovat nebo doporučovat svým přátelům. Tímto sbírají nejen virtuální odznaky neboli badge, ale věrní návštěvníci podniků pak mohou dostat slevu či nápoj zdarma. Hra FourSquare bohužel zatím není v tomto směru v Česku tak rozšířená. Aplikace také umí sledovat vaše přátelé a upozorní vás, pokud jsou ve vaší blízkosti.

 

Zdroj: www. mashable.com
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: