Jízdomat.cz je nyní k dispozici i v mobilní verzi

13. 9. 2012 | Petr Michl
Populární startup fungující jako zprostředkovatel spolujízdy v autech má svoji verzi i pro mobilní zařízení.

Český startup Jízdomat je nyní k dispozici i v mobilní verzi, kterou najdete pod URL m.jizdomat.cz. Účelem Jízdomatu je zprostředkovat spolujízdu těm s autem a naplánovanou cestou a těm, jež mají zatím jen plán přesunu z místa A do místa B, ale automobil nevlastní. Napomáhá tak úspoře nákladů i pohodlnějšímu způsobu cestování ve srovnání s veřejnou dopravou.

Mobilní verze by měla usnadnit vyhledávání a vkládání spolujízd na internetu přes většinu mobilních telefonů. Zakladatel Jízdomatu Jan Mittner k tomu dodává: „Naši mobilní uživatelé tuto verzi jistě ocení, protože hlavní funkce Jízdomatu tak budou mít vždy rychle a jednoduše po ruce. Jízdomat na telefonu doplní automaticky i město odjezdu, využívá geolokaci.“

Kvalitní zpracování webu a propojení s Facebookem a Google maps přiřklo Jízdomatu popularitu, ač nenabízel podobnou službu první ani na českém trhu (jeho konkurencí jsou například portály Autostop.cz nebo Waybook.cz). V soutěži nejlepších internetových projektů Křišťálová Lupa se pak objevil v minulém roce mezi finalisty kategorie Inspirace. Jízdomat.cz byl spuštěn na podzim 2010 a od té doby se stal mezi podobnými portály jedničkou. Využívá jej přes 33 000 registrovaných uživatelů, kteří od doby vzniku tohoto portálu vypsali přes 73 000 různých spolujízd. Aktuálně můžete vybírat z 1200 nabízených jízd.
 

Štítky dokumentu: Facebook Google Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: