Komiks Alois Nebel je už i jako aplikace pro iPhone a iPad

14. 11. 2011 | VOt
Od minulého týdne je v online obchodě iTunes k dispozici nová aplikace komiksu Alois Nebel. Vytvořilo ji multimediální studio Newslab.

Multimediální studio Newslab vytvořilo speciální aplikaci pro iPady a iPhony od společnosti Apple, která nabízí 115 kreslených příběhů z cyklu Na trati, které jsou inspirovány postavami z oblíbeného komiksu Alois Nebel. Tvůrci novinku představili 6. listopadu na Appleforu.

Aplikace je od minulého týdne ke stažení zdarma v online obchodu iTunes. Uživatelé si mohou prohlédnout tři ukázkové díly, přečíst charakteristiku postav nebo si přehrát z YouTube upoutávku na film Alois Nebel a také klip k písni Půlnoční od Václava Neckáře. Za 4,99 euro pak získají přístup ke všem povídkám Jaroslava Rudiše a Jaromíra 99, které vycházeli od září 2005 do prosince 2007 v časopisu Reflex.

Protože se zde vyskytují nevhodné narážky nebo sprostá slova, je aplikace přístupná až od sedmnácti let. Z tohoto důvodů také nebude k dispozici ve Spojených arabských emirátech nebo v Saúdské Arábii.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: