KVIFF odhalil plakáty od Kuny a Lednické ze Studia Najbrt

27. 4. 2022 | redakce
Hledejte Vary a cokoliv s nimi spojeného. Plakáty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary jsou doslova přecpané postavami.

Tak tady je to hlava na hlavě. Mluvíme o oficiální plakátech Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, které byly včera spolu s partnery akce slavnostně představeny. Plakát v černobílé i barevné verzi připomíná populární hru „Hledejte Wallyho“. Akorát tentokrát můžete v opulentní směsi postav a dějů najít třeba dinosaura, hořící hotel Pupp, pandy na Kolonádě, ale také Jokera nebo postavy spojené s festivalem, namátkou nedávnou zesnulou Evu Zaoralovou, lokální tanečněpěveckostepařské trio Tros Sketos a samozřejmě i ředitele celého festivalu Jiřího Bartošku.


Za tímto dílem stojí Zuzana Lednická a její kolega, grafik a ilustrátor Jonatan Kuna ze Studia Najbrt. Ti k němu dodávají:

„Letošní plakát festivalu je nejen černobílou, ale i barevnou ilustrací a oslavou toho, co společně každoročně prožíváme na začátku léta na karlovarské kolonádě mezi hotely Thermal a Pupp. Najděte si svého Wallyho, ale i mnoho dalších postav spojených s festivalovou historií!“


Jejich výzvu můžete následovat na obrázcích níže (pro zvětšení na ně klikněte, pozn. red.).

 


 

Obdivovatelé spojení „Najbrtů“ a KVIFF si budou moci v Karlových varech přijít na své. A to díky výstavě Studia Najbrt PLAY IT AGAIN!, která představí výstupy vzájemné spolupráce trvající už 28 let. Výstava bude otevřená v průběhu letních prázdnin v Galerii umění Karlovy Vary.  

Štítky dokumentu: Budování značky

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: