MS spouští TownHall - sociální platforma pro veřejně činné

20. 4. 2010 | TMJ
Popularita Twitteru a Facebooku, jakožto sociálních sítí, které pomáhají politiků, navázat užší kontakty s jejich voliči a fanoušky, se stala předlohou pro tvorbu nové platformy, která by měla být navržena přímo na míru politikům a veřejně činným osobám. Vyvinul ji Microsoft a nazval jí jednoduše TownHall.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Popularita Twitteru a Facebooku, jakožto sociálních sítí, které pomáhají politiků, navázat užší kontakty s jejich voliči a fanoušky, se stala předlohou pro tvorbu nové platformy, která by měla být navržena přímo na míru politikům a veřejně činným osobám. Vyvinul ji Microsoft a nazval jí jednoduše TownHall. Informaci přinesl na svých webových stránkách.
Celá platforma je hostována v rámci Microsoft Azure a Microsoft jí uvedl jako "software, který jednoduše umožní vytvořit místo, kde se mohou lidé vyjádřit, svěrit a nabídnout svá řešení." TownHall je zatím dostupný pouze pro PC, v budoucnu ale vzniknou verze na iPhone, iPad, Android a samozřejmě WP7. Software je ke stažení zdarma, za hosting na Azure je však třeba zaplatit.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: