Murdoch: Zakládám digitální dynastii a vydělám miliardy

3. 2. 2010 | RaTP
Rupert Murdoch, který dnes a denně ohlašuje, že osud News Corporation je vložen do rukou plateb za online obsah, prohlásil po odhalení čistého zisku společnosti, že stojí na prahu založení digitální dynastie, která mu přinese nesmírné zisky. Zároveň prohlásil, že obsah není králem, ale císařem elektronické podstaty ("...content is not just king, it is the emperor of all things electronic...").

Rupert Murdoch, zdroj: archiv

Rupert Murdoch, který dnes a denně ohlašuje, že osud News Corporation je vložen do rukou plateb za online obsah, prohlásil po odhalení čistého zisku společnosti, že stojí na prahu založení digitální dynastie, která mu přinese nesmírné zisky. Zároveň prohlásil, že obsah není králem, ale císařem elektronické podstaty (content is not just king, it is the emperor of all things electronic.).
Silná slova pravděpodobně volil v opojení nad tím, že jeho mediální společnost vydělal po zdanění 284 milionů dolarů.
Murdochův plán totiž překvapivě vychází. Lidé jsou za jeho obsah ochotni platit, vstříc mu vycházejí také dodavatelé technologií. Jak se zdá, jeho plán má skutečně velkou šanci přejít z pilotního projektu na celé spektrum médií News Corp. Murdoch tedy bude s největší pravděpodobností úspěšný. Jestli se to však podaří i jeho následovníkům, to není vůbec jisté.

Štítky dokumentu: Facebook Reklama online

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: