Paroubek chystá názorový web Vaševěc.cz, představil i jeho logo

27. 9. 2010 | ČTK
Bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek připravuje spuštění internetového názorového magazínu Vaševěc.cz, na své facebookové stránce dnes představil i logo. O projektu hovořil již dříve. "Připravujeme jeho spuštění. Nejen já, ale například i Václav Bělohradský či Jiří Pehe před volbami kritizovali jednostrannost českých médií, která přejala pravicový diskurz, a byla to právě média,

 

Logo webu, uveřejněné na FB profilu Jiřího Paroubka.

Bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek připravuje spuštění internetového názorového magazínu Vaševěc.cz, na své facebookové stránce dnes představil i logo. O projektu hovořil již dříve.
"Připravujeme jeho spuštění. Nejen já, ale například i Václav Bělohradský či Jiří Pehe před volbami kritizovali jednostrannost českých médií, která přejala pravicový diskurz, a byla to právě média, která vedla nejúčinnější kampaň proti levici vůbec a sociální demokracii konkrétně," píše na Facebooku někdejší šéf sociální demokracie a nyní poslanec za Ústecký kraj.
Z čela ČSSD odešel po volbách, v nichž sociální demokraté sice zvítězili, ale s velmi malým náskokem. V České republice se nakonec vlády ujala středopravá koalice ODS, TOP 09 a Věcí veřejných, na ČSSD zůstaly opoziční lavice. Paroubek před volbami i po nich mnohdy kritizoval tuzemské sdělovací prostředky, jejichž valná většina podle něj straní pravici. K veřejnému dění se nyní vyjadřuje zejména právě na své stránce na Facebooku.
"Na podobě a obsahu tohoto internetového magazínu se budete moci v průběhu času podílet i vy. Pro začátek Vám tímto článkem představuji logo projektu," slíbil dnes potenciálním čtenářům plánovaného magazínu. Píše také, že po svých kriticích vždy chtěl, aby kromě kritiky přinesli i vlastní řešení. "Proto jsem se rozhodl založit projekt internetového, především názorového média a využít prostoru svobody, který nabízí právě internet," dodává.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: