Reklama týdne: Adore me přináší valentýnské odhalení. Ženy skutečně vědí, co chtějí

14. 2. 2020 | Aneta Birnerová
Nemusí se vás ptát, po čem toužíte. A ví, proč vás vytočí, když dostanete karafiát a bonboniéru z benzínky. Značka luxusního spodního prádla Adore Me natočila valentýnský reklamní spot s láskou od žen pro ženy.

Značka: Adore Me

Země: USA

Agentura: Tank New York

Po tisíciletí nikdo nevěděl, po čem ženy touží. A přitom se celou dobu stačilo zeptat. V nové reklamě na luxusní spodní prádlo značky Adore Me ženy otevřeně mluví o tom, co by si přály (dělat) na Valentýna

„Chci na talíř tolik syrové ryby, co sama vážím, zalejt to šáněm rovnou z lahve a párkrát si zalaškovat.” 

„Chci spoustu vína a dobrého právníka.” 

„Chci méně jednorázových plastů.” 

To jsou některé z upřímných odpovědí, které se objevily ve videu. Kam se poděla čokoláda z benzínky, Oldřich Nový a nesmělá líbačka v kině? 

Ve spotu opravdu nenajdete žádné fiktivní odpovědi z červené knihovny. Reklamní agentura Tank New York při jeho tvorbě pracovala se skutečnými reakcemi ze sociální sítě Reddit. Jedná se o přání psaná ženami, co sedí doma ve spodním prádle, pro další ženy ve spodním prádle. A právě to dodává reklamě na opravdovosti. Nebudeme vás nudit argumenty o opodstatněné a vkusné skoro nahotě před kamerou, ale tady jsme se k tomuto ideálu opravdu významně přiblížili. Souhlasíte?

Štítky dokumentu: Kreativní reklama
Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.