Sako, košile, kravata a k tomu trenky s plameňáky. I to je nová módní home office kolekce značky Prisma

8. 6. 2020 | Kristýna Vozková
Co na sebe při pracovním meetingu na ZOOMu? Prisma přichází se speciální karanténní kolekcí „polovičních outfitů” skvěle se hodících pro práci z domova.

Během letošního jara si následující situaci zažila alespoň jednou většina z nás. Účastníte se videohovoru se svým šéfem a dalšími kolegy, kvůli kterému jste si oblékli reprezentativní vršek v podobě košile s kravatou či halenky, a nervózně pokukujete po pestrobarevných legínách nebo trenýrkách s kachničkami a pletených fuseklích, které outfit doplňují v místech, která webkamera nezabírá. Kdo by se také soukal do kalhot (v případě dam do sukní), když vám už tak dalo dost práce vstát s počítačem z postele a dostat do důstojné podoby alespoň horní část těla. 

Finský maloobchodní módní řetězec Prisma se rozhodl z této úsměvné reality karanténních dní vytěžit maximum a představil ve spolupráci s agenturou TBWA/Helsinki speciální jarní kolekci, která kombinuje pracovní a společensky přijatelné vrchní díly oděvů s těmi spodními, které vám během home office poskytnou potřebné pohodlí. Košile a saka kombinovaná s pestrobarevnými trenkami, legínami a vysokými teplými ponožkami, přesně tak vypadá kolekce s názvem Telcollection

Viceprezidentka marketingu ve společnosti Prisma, Minni Jaakola, uvedla na adresu kolekce následující: „V rámci kampaně jsme chtěli do této těžké doby vnést trochu humoru a povzbudit všechny pracující lidi, aby se oblékali tak podivně a pohodlně, jak je jim to během práce z domova pohodlné."

Štítky dokumentu: Kreativní reklama
Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.