Sociální pluginy Facebooku již využívá 50 000 webů

30. 4. 2010 | TAM
Jak se zdá, Facebook se se svými pluginy trefil přímo do černého. Nástroje "sociální integrace", kterým vévodí tlačítko "like" totiž podle prohlášení společnosti během prvního týdnu adaptovalo přes 50 000 nejrůznějších serverů. Za úspěchem stojí zejména jednoduchost, s jakou lze kód na stránky vložit a také fakt, že se pro správce a tvůrce stránek jedná o praktický nástroj, který jim pomůže web propagovat.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Jak se zdá, Facebook se se svými pluginy trefil přímo do černého. Nástroje "sociální integrace", kterým vévodí tlačítko "like" totiž podle prohlášení společnosti během prvního týdnu adaptovalo přes 50 000 nejrůznějších serverů.
Za úspěchem stojí zejména jednoduchost, s jakou lze kód na stránky vložit a také fakt, že se pro správce a tvůrce stránek jedná o praktický nástroj, který jim pomůže web propagovat. A konkurence si je prospěšnosti tétou oboustranně výhodné nabídky vědoma. Google neoficiálně přiznal, že mu úspěch Facebookovských pluginů dělá vrásky. Jaký bude jeho protiútok možná uvidíme již brzy.

Štítky dokumentu: Facebook Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: