Twitter se představuje v nové podobě

9. 12. 2011 | BVo
Vyvojáři Twitteru po roce zásadně změnili vzhled této oblíbené mikroblogovací služby. Nový design bude nasazován postupně během několika následujících týdnů. Nově přibyly i firemní stránky.

Sociální síť Twitter včera večer ukázala svou novou podobu, která má být pro uživatele přitažlivější a přívětivější. Má zpřehlednit a zjednodušit její používání. Nový Twitter bude nasazován postupně a kompletně všem uživatelům by se měl objevit během několika týdnů.

Nový vzhled získala mikroblogovací služba asi před rokem a nyní bude vše zase jinak. Tentokrát se jedná o opravdu velké změny. Sociální síť se rozdělila na tři jednotlivé složky – Home, @Connect a #Discover. Vývojáři také prohodili panely. Uživatelé teď budou číst tweety na pravé straně, což bude z počátku jistě nezvyk. Výrazně se změnil i vzhled uživatelských profilů.

Redesignu se dočká nejen webové rozhraní, ale také aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem iOS a Android.

Twitter rovněž představuje i firemná stránky. Partnery jsou například Coca Cola, Disney, Dell, Nike, PepsiCo, McDonald a další. Tyto profily budou sloužit k tomu, aby se uživatelé mohli blíže seznámit se značkou.

 

Zdroj: www.blog.twitter.com, www.mashable.com

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace Twitter YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: