Vodafone vytvořil aplikaci vyhledávající veřejné záchodky

18. 1. 2012 | Petr Michl
Mobilní operátor nabízí aplikaci pro okamžiky, kdy není kam a čas vás tlačí.

Nedostatek veřejných záchodků v ČR je problém ještě palčivější než protivnost toaletních pracovnic, jež tato ne příliš častá zařízení střeží. Třeba i proto vytvořil Vodafone aplikaci pro OS Android, která vám pomůže najít místo úlevy v těžké chvíli.

Databáze bohužel zatím nezahrnuje celé území republiky a soustředí se především na Prahu a Brno. Aplikace určí podle GPS vaší polohu a s pomocí Google Maps vám nabídne nejbližší veřejnou toaletu. Vybíravým povahám poslouží podrobná klasifikace podle typu, dostupnosti a ceny. Přístupné by měly být i uživatelské recenze, exhibicionisti pak ocení propojení s Facebookem.

V tuto chvíli se v reakci na medializaci úspěchu nového francouzského operátora Free Mobile zvyšuje nespokojenost veřejnosti s „velkou trojkou“ českých mobilních operátorů. Dle mnohých slouží jejich nákladné kampaně především k zastření dlouhodobě nepříznivé cenové politiky. Je nutné uznat, že oproti velikonočním zajícům o Vánocích nabízí tato služba skutečně něco reálného. S trochou nadsázky lze v tomto případě mluvit dokonce o propojení mobilního marketingu se CSR.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.