Axe zkrášlí váš status vztahu na Facebooku

18. 5. 2011 | bN
Značka Axe přichází se zábavnou facebookovou aplikací pro mladé muže, která vytváří falešný status vztahu.

Značka Axe přichází s vcelku zábavnou facebookovou aplikací pro mladé muže, která vytváří falešný status vztahu. Místo jedné partnerky se tak na profilu zobrazí hned stovky žen, které mají vztah s jedním mužem. A to ne jen tak obyčejným mužem, nýbrž mužem, který použil deodorant Axe, a proto se na něj ženy doslova lepí.

Značka Axe touto legrační aplikací podpořila hlavní tvrzení svých předchozích kampaní: muž se po použití spreje Axe stává neodolatelným a u žen má rázem ohromný úspěch. V nejnovějším případě velký natolik, že zvládá chodit s několika stovkami žen najednou.

Jak celá aplikace funguje? Když přátelé, udiveni neobvyklým statusem, kliknou na informace o vztazích, budou odkázáni na stránku facebookové aplikace Axe, na níž si budou moci nainstalovat také o několik žen navíc do svého statusu vztahu. Aplikace cílí i na ženy, neboť každý z mužů, kteří si ji nainstalují, má ve svém seznamu přátel alespoň několik zástupkyň něžného pohlaví. Aplikace pochází z dílny agentury Ogilvy Tunisia.
 
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.