Blogovací služba Posterous představila změny a mobilní aplikaci pro iPhone

13. 9. 2011 | VOt
Jednoduchá blogovací platforma Posterous včera představila několik změn. Má novou webovou aplikaci, mobilní aplikaci pro iPhone a také nový název Posterous Spaces.

Publikační platforma Posterous včera představila několik zásadních změn – novou webovou aplikaci, mobilní aplikaci pro iPhone a čtyři hlavní části Reader, Popular, Activity a Spaces. Služba má dokonce nový název Posterous Spaces.


Posterous se chce zaměřit na to, aby jeho uživatelé mohli jednoduše a efektivně sdílet příspěvky, a to bez obavy o jejich soukromí. K tomu slouží právě funkce Spaces. Uživatelé si nyní mohou vytvořit libovolný počet „prostorů“, které budou veřejné nebo soukromé. Jednotlivé stránky pak budou moci sdílet s rodinou, spolužáky, kolegy z práce nebo zkrátka se všemi uživateli internetu.


U již založených blogů se nic nemění. Budou mít nadále stejný design a nastavení.


Posterous je jednoduchá blogovací platforma, která umí vkládat nejen textové ale i multimediální příspěvky. Je velmi podobná webům Tumblr nebo WordPress. Posterous ale umí velmi dobře komunikovat s ostatními weby. Svůj blog tak můžete snadno propojit s Facebookem, Twitterem, Flickrem nebo YouTube.

Introducing Posterous Spaces from Posterous on Vimeo.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.thenextweb.com
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: