Google+ zahlcen

11. 7. 2011 | JCH
V posledních dnech neustále probíraná služba Google+ byla dnes ráno zahlcena a kvůli tomu asi hodinu zaplavovala uživatele upozorněními.

V posledních dnech neustále probíraná služba Google+ byla dnes ráno v ČR zahlcena a kvůli tomu asi hodinu zaplavovala uživatele upozorněními. Tato situace nastala díky neočekávané aktivitě uživatelů, kterých je v repulice více než 20 000. Na světě je jejich počet vyšší než 5 milionů a neustále roste. V porovnáním se 750 miliony uživatelů Facebooku se v tuto chvíli může zdát oněch 5 zanedbatelnými, hlavní boom Google+ je ale teprve očekáván.

V příštích měsících plánuje Google propojit Google+ se svými nejrůznějšími aplikacemi, které jsou využívány více než miliardou lidí. Už nyní ale nastal další posun, kterým je otevření systému pozvánek, kterými uživatele zvou své známé. Další lidi přivede jistě zavedení Google+ na Android, operační systém s nímž je denně vyrobeno půl milionu telefonů.

Zajímavostí je, že nejvíce "přátel" má právě zakladatel Facebooku Mark Zuckenberg, jehož účet sleduje přes 100 000 lidí, což je prakticky tolik kolik účty zakladatelů Googlu Larryho Page a Sergeye Brina dohromady.

Zdroj: tech.ihned.cz.

Štítky dokumentu: Facebook Google Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: