Instagram bude dostupný i pro Android

8. 12. 2011 | BVo
Společnost, která stojí za oblíbenou mobilní aplikací pro iPhony, chce rozšířit základnu uživatelů. Proto vyvíjí aplikaci Instagram pro další operační systém.

Oblíbená mobilní aplikace Instagram, která umožňuje uživatelům sdílení fotografií, bude prý dostupná i pro přístroje s operačním systémem Android od společnosti Google. Instagram byl původně vyvinut pro iPhony od firmy Apple, které využívají platformu iOS.

Generální ředitel společnosti Kevin Systrom prozradil na pařížské konferenci LeWeb, že v současné době pracují na aplikaci pro Android dva lidé. Tvůrci Instagramu věří, že tímto krokem zásadně navýší počet uživatelů. „Naším hlavní cílem je zaměřit se na růst této sociální sítě,“ říká Kevin Systrom. Žádné další podrobnosti však šéf Instagramu neuvedl. Prozatím není jasné, kdy očekávanou novinku společnost představí.

I tak se ale Instagram, který nabízí různé efekty a filtry pro úpravu fotografií, těší stále větší oblibě a jeho popularita roste. Společnost uvedla, že má už více než 14 milionů registrovaných uživatelů.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.news.cnet.com


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: