Instagram slaví úspěch se 150 miliony fotografií

4. 8. 2011 | CaB
Mobilní aplikace pro iPhony, Instagram, se těší velké oblibě. Má více než 7 milionů uživatelů, kteří pomocí svých telefonů zaslali neuvěřitelných 150 milionů fotografií.

Populární mobilní aplikace pro sdílení fotografií, Instagram, má už více než 7 milionů zaregistrovaných uživatelů. Celkový počet nahraných fotografií již činí neuvěřitelných 150 milionů. Těchto příznivých čísel dosáhl Instagram za pouhých devět měsíců od uvedení v App Store.


Uživatelé zasílají denně až 1,3 milionů fotografií rychlostí 15 snímků za sekundu.


Pro porovnání. Webu Flickr, který je velmi podobnou službou pro sdílení fotografií, trvalo téměř dva roky, než se mohl pyšnit 100 miliony fotografií. Ano, nyní je na Flickru už 5 miliard fotografií. A také sociální síť Facebook pojme neuvěřitelné množství snímků. Zde je však důležité si uvědomit, že je Instagram k dispozici pouze pro operační systém iOS. Všechny fotografie tedy byly vyfoceny a následně přeposlány přes iPhony.


„Jsme jednou z nejrychleji rostoucích sociálních mobilních sítí. Držíme se stále v TOP 25 bezplatných aplikací v App Store,“ říká spoluzakladatel Kevin Systrom.

 

Zdroj: www. mashable.com, www. techcrunch.com
 

Štítky dokumentu: Facebook Instagram Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: